Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Uudised

Jagame oma heameelt Töötukassaga koolituspartnerluse taastamisest ja kutsume huvilisi meie Tugiisik-Kogemusnõustaja-Isiklik Abistaja koolitustele - vene keeles - algusega Tallinnas 12. ja Kohtla-Järvel - 14.oktoobril 2020. Registreerida saate siin.

Pakume kõigile meie Tugiisik-Kogemusnõustaja-Isiklik Abistaja koolituse lõpetajatele, kel sooritamata praktika osa teenuse osutaja juures, võimalust teha seda meie rehabilitatsioonimeeskonna kogemusnõustajate juhendamisel.

Võimalike küsimustega julgustame teid kindlasti pöörduda emaili info@usaldustk.ee või telefoni teel - koolitusjuht Marika Juuse 5277157 või arendusjuht Kati Loo 5170399.

Seoses Töötukassa ja Sotsiaalkindlustusameti järelvalvega palume kõigil meie kogemusnõustaja koolitustest huvitatud inimestel varuda veel kannatust, kuni asjaolude täieliku selgumiseni - millal saame alustada järgmiste gruppidega.

Samuti palume vabandust meie kogemusnõustaja koolituse tunnistuste vormistamise ümber tekkinud võimalike arusaamatuste pärast. Pöörame veel kord tähelepanu asjaolule, et kogemusnõustaja kvalifikatsiooni tingimuseks on lisaks koolituse auditoorse ja iseseisva töö osade läbimisele praktika (min. 30 tundi) teenuse osutaja juures. Pakume kõigile meie Tugiisik-Kogemusnõustaja-Isiklik Abistaja koolituse lõpetajatele, kel see praktika osa veel sooritamata, võimalust teha seda meie rehabilitatsioonimeeskonna kogemusnõustajate juhendamisel.

Võimalike küsimustega julgustame teid kindlasti pöörduda emaili info@usaldustk.ee või telefoni teel - koolitusjuht Marika Juuse 5277157 või arendusjuht Kati Loo 5170399.

Sihtrühm: inimesed, kellel on soov paremini toime tulla oma eluga ja kelle toimetulekuraskusi põhjustavad füüsilised vaevused ja/või erinevad psühholoogilised ning psüühilised seisundid nagu näteks:

Uus pilootprojekt Kohtla-Järve linnas

Kohtla-Järve linnavalitsus sõlmis koostöölepingu MTÜ Tugi- ja Koolituskeskus USALDUS.

SKA pilootprojekti Isikukeskse erihoolekande teenusmudeli rakendamine kohalikus omavalitsuses läbiviimiseks Kohtla-Järvel.

PAKUME teile, kes te olete vanuses 65+ ja huvitatud veetma oma vanaduspäevi võimalikult kvaliteetselt, võimalust osaleda eakate elukvaliteedi toetamisele suunatud rehabilitatsiooniprogrammi piloteerimises, kus saate tuge ja nõu meie rehabilitastiooni spetsialistide meeskonnalt – soovitusi ja juhiseid sotsiaaltöötaja, õe, tegevusterapeudi, füsioterapeudi ja psühholoogi professionaalsest vaatevinklist, kuidas taastada ja säilitada võimalikult parimal moel oma funktsionaalset võimekust (mälu, liikumist ja suhtlust) ja ühiskonnas osalemise aktiivsust.

Programmis osalemine eeldab huvi ja valmisolekut osaleda aastaringi pimedamail perioodil september 2019 – mai 2020 umbes kord nädalas sisukatel individuaalsetel ja grupikohtumistel.