Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Uudised
Uus pilootprojekt Kohtla-Järve linnas

Kohtla-Järve linnavalitsus sõlmis koostöölepingu MTÜ Tugi- ja Koolituskeskus USALDUS.

SKA pilootprojekti Isikukeskse erihoolekande teenusmudeli rakendamine kohalikus omavalitsuses läbiviimiseks Kohtla-Järvel.

Sihtrühm: inimesed, kellel on soov paremini toime tulla oma eluga ja kelle toimetulekuraskusi põhjustavad füüsilised vaevused ja/või erinevad psühholoogilised ning psüühilised seisundid nagu näteks:

Sotsiaalne rehabilitatsioon on mõeldud puudega või piiratud töövõimega inimese toetamiseks igapäevaeluga toimetulekul. Sotsiaalse rehabilitatsiooni teenuse kaudu inimene ja pere õpivad, kuidas saada igapäevaselt hakkama terviseseisundist tingitud erivajadustega. Sotsiaalse rehabilitatsiooni teenus ei ole taastusravi, kus tegeletakse inimese ravimisega.

PAKUME teile, kes te olete vanuses 65+ ja huvitatud veetma oma vanaduspäevi võimalikult kvaliteetselt, võimalust osaleda eakate elukvaliteedi toetamisele suunatud rehabilitatsiooniprogrammi piloteerimises, kus saate tuge ja nõu meie rehabilitastiooni spetsialistide meeskonnalt – soovitusi ja juhiseid sotsiaaltöötaja, õe, tegevusterapeudi, füsioterapeudi ja psühholoogi professionaalsest vaatevinklist, kuidas taastada ja säilitada võimalikult parimal moel oma funktsionaalset võimekust (mälu, liikumist ja suhtlust) ja ühiskonnas osalemise aktiivsust.

Programmis osalemine eeldab huvi ja valmisolekut osaleda aastaringi pimedamail perioodil september 2019 – mai 2020 umbes kord nädalas sisukatel individuaalsetel ja grupikohtumistel.

See võimalus on Sinule, kes Sa oled olnud tööta juba üle aasta!

Tänapäeva kiire tempo juures aeguvad teadmised ja oskused kiiresti – uurimuste põhjal juba 6 kuuga. Samas on kaasaegsed teadmised-oskused ülivajalikud, et elule mitte jalgu jääda…
Kui oled olnud tööta juba üle aasta, on Sul tõenäoliselt tekkinud küsimusi ja pingeid, mis vajaksid lahendamist.
Nende lahendamiseks pakume Sulle unikaalset võimalust - partnerlust ja individuaalset juhendamist alanud projektis “Töö liidab tegijaid”!
Alustame juba käesoleva aasta oktoobris.
Pane tähele – tegemist on harukordse võimalusega ja osalejate arv projektis on piiratud.
Tekkis huvi? Kiirusta võtma ühendust meie individuaalsete juhendajatega!

Tallinnas – Pae 19/1:

Kohtla-Järvel – Endla 4:

Peatse kohtumiseni!