Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Edulood

Leena*, 52 a., Tallinn: Projektiga liitumise hetkel pikaajaline töötu, alkoholisõltuvus, terviseprobleemid.
Projekti käigus lõpetas joomise, vormistas vähenenud töövõime, leidis osalise koormusega töökoha koos töökohal väljaõppe võimalusea.


Julia, 63 a., Tallinn: Projektiga liitumise hetkel pikaajaline töötu, pikka aega kestnud tööotsingud ei olnud andnud tulemust, osaliselt pensioni-eelse vanuse tõttu, millele lisaks ka kehva tervis, alkoholisõltuvus ja erialaste oskuste puudumine.
Projektis osalemise tulemusena lõpetas joomise, asus tugevdama oma tervist, leidis töökoha koos ametialaste oskuste väljaõppega, tekkis eluisu ja enda arendamise soov.


Verа, 31 a., Tallinn: Projektiga liitudes ei uskunud endasse, terviseprobleemid varasema pikema narkosõltuvuse tõttu, millega kaasnesid probleemid peres (lapsed elasid endise abikaasa juures, kellele kohus oli andnud ka hooldusõiguse). Ei omanud ei erialaseid oskusid ega töökogemust.
Projektis leidis motivatsiooni läbida rehabilitatsioon, jätta narkootikumid ja alkohol, vormistas vähenenud töövõime, leidis töökoha, kus sai õppida ametioskuseid ja mis kõige olulisem – sai tagasi lastega kohtumise loa ehk osaleja sõnul: «Projekt muutis mind ja minu suhtumist ellu. Viimaks ometi sain täiskasvanuks!»


Igor, 47 a., Tallinn: Projektiga liitumise alguses hoidis eemale ega soovinud suhelda. Projektitegevuste käigus selgus, et mehel on pikemat aega depressioon, pettumus elus, et ta ei usu ei endasse ega teistesse inimestesse, mida kõike võimendas oma elukoha puudumine ja pikaajaline töötus.
Projektis osalemise tulemusena muutus Igori suhtumine ellu, tõusis enesehinnang, ta muutus positiivsemaks nii enese kui oma ümbruskonna suhtes. Hakkas isegi naeratama ja suhtlema, leidis korraliku töö, mis talle meeldib. Ehk osaleja sõnul: «Olen tänulik projektile, et sain tuge minu jaoks keerulisel perioodil, leidsin uuesti elu maitse, usu enda jõusse ja suurepärase töö. Aitäh!»


Viktor, 41 a., Kohtla-Järve: Projektiga liitumisel elas koos emaga, alkoholisõltuvus, pikaajaline töötus.
Projektis osalemise tulemusena lõpetas joomise ja autokooli, omandas juhiload ja leidis korraliku töö. Elab iseseisvalt.


Pjotr, 38 a., Kohtla-Järve: Projektiga liitumisel elas koos emaga, mis tekitas pingeid, mida püüdis lahendada alkoholiga. Pikaajaline töötu.
Projektis osalemise tulemusena leidis motivatsiooni läbida rehabilitatsioon, vahetas elukohta, sai korteri ja leidis töö. Suhted emaga paranesid. Nii mees ise kui ema on väga rõõmsad ja tänulikud.


Nikolai, 50 a., Kohtla-Järve: Liitus projektiga selja taga pikk töötuse kogemus.
Projektis leidis teiste osalejate toel enesekindluse ja korraliku töökoha, kus teda ja tema tööd tunnustatakse.


Vassili, 52 а., Kohtla-Järve: Liitus projektiga omamata lootust ega oskust leida tööd. 60% töövõimetu pensionärina oleks rahuldunud ka minimaalpalgaga.
Projektitegevuste käigus omandas oskuse suhelda tööandjatega, leida vabu töökohti, mille tulemusena leidis töö, millega on rahul nii töötasu kui kollektiivi poolest.


* Kõik osalejate nimed on muudetud